0 item:
 x 

Shporta juaj është e zbrazët!

Të tjera

Omron E4 Tens Machine

65,00 €
Omron E4 Tens Machine Lehtësues dhimbje për shpinë, shpatull, nyje dhe muskuj

Omron E2 Elite

50,00 €
OMRON E2 Elite është një lehtësim i fuqishëm për dhimbje që ju mundëson të lehtësoni simptomat tuaja të dhimbjes, bazuar në teknologjinë TENS (stimulues transkúvedal nervor elektrik).

MP28 Caullus remover BEURER

25,00 €
Beurer callus remover MP 28

MG 150 neck massager BEURER

75,00 €
Masazher i qafës Beurer MG 150

FM200 Achillomed tendon massager BEURER

180,00 €
Beurer achilles tendon massager FM 200 Achillomed® Ndihmoni për tendin tuaj të Akilit

MG 300 shiatsu massage seat cover BEURER

255,00 €
MG 300 shiatsu massage seat cover BEURER Relaksimi i plotë dhe pushimi

HA50 Hearing Amplifier BEURER

40,00 €
Beurer HA 50 amplifikator dëgjimi Vështirë dukshëm

IL 11 Infrared lamp BEURER

20,00 €
Llambë me rreze infra të kuqe Beurer IL 11 Drita infra të kuqe me thellësi penetruese
Faqja 1 nga 10
  • Address: Rr. Ali Kelmendi- p.n (te Hotel AFA) Prishtinë, Republika e Kosovës
  • Tel: +383 (0)38 247 717
  • Mob: +383 (0)44 184 254
  • Email: Kjo adresë e-mail është e mbrojtur nga reklamat. Është e nevojshme të aktivizohet JavaScript për ta parë atë.