0 item:
 x 

Shporta juaj është e zbrazët!

Tensiometër Omron M2

Shto vlerësimin tuaj |

Stoku: Në stok

45,00 €
Prodhuesi: Omron
Omron M2 - matës i shtypjes së gjakut.
Ashtu si të gjithë monitorët automatik të presionit të gjakut OMRON 'M-range', monitori OMRON M2 përmban teknologjinë Intellisense për të dhënë lexime të shpejta, të rehatshme dhe të sakta të presionit të gjakut. OMRON M2 është furnizuar me një krahore 22-32 cm si standard. Një krahore e madhe është në dispozicion si një aksesor.

Vlerësimet

Nuk ka vlerësime për këtë produkt.
  • Address: Rr. Ali Kelmendi- p.n (te Hotel AFA) Prishtinë, Republika e Kosovës
  • Tel: +383 (0)38 247 717
  • Mob: +383 (0)44 184 254
  • Email: Kjo adresë e-mail është e mbrojtur nga reklamat. Është e nevojshme të aktivizohet JavaScript për ta parë atë.