0 item:
 x 

Shporta juaj është e zbrazët!

Manzhetë Large cuff CL2

Shto vlerësimin tuaj |

Stoku: Në stok

35,00 €
Prodhuesi: Omron
Manzhetë e madhe (32-42 cm) për monitorët e presionit të gjakut të krahut të sipërm Omron.
Kompatibil për monitorët e presionit të gjakut M2 Basic, M2 Classic dhe M3.

Vlerësimet

Nuk ka vlerësime për këtë produkt.
  • Address: Rr. Ali Kelmendi- p.n (te Hotel AFA) Prishtinë, Republika e Kosovës
  • Tel: +383 (0)38 247 717
  • Mob: +383 (0)44 184 254
  • Email: Kjo adresë e-mail është e mbrojtur nga reklamat. Është e nevojshme të aktivizohet JavaScript për ta parë atë.